Jak układać naturalny kamień dekoracyjny?

Kamstyl  »  Uncategorized   »   Jak układać naturalny kamień dekoracyjny?

Kamień naturalny przeżywa dziś swój renesans. Nic w tym dziwnego, gdyż jest ekologicznym materiałem, który ponadto nie wywołuje reakcji alergicznych. Przepięknie prezentuje się na ścianach i posadzkach, zapewniając wnętrzom estetyczny, a nawet luksusowy wygląd. Na uwagę zasługuje także wiele innych właściwości tego surowca, które przemawiają za jego wyborem. Artystyczne układanie kamienia dekoracyjnego to specjalność firmy KAM-STYL. Jeśli poszukujesz kompleksowej oferty zarówno kamienia naturalnego, jak i projektu oraz jego realizacji, sprawdź ofertę najlepszego dystrybutora na Śląsku!

Naturalny kamień dekoracyjny – dlaczego warto wybrać właśnie ten surowiec?

Kamień dekoracyjny jest solidną okładziną do zastosowania wewnątrz i na zewnątrz budynków. Cechuje go duża odporność na zarysowania i pęknięcia, będąca zasługą odpowiedniej twardości oraz małej sprężystości. Ponadto pozwala on na nieograniczoną kreatywność, dlatego jego popularność nie słabnie, a wręcz przeciwnie – chętnie sięgają po niego inwestorzy oraz osoby prywatne.

Układanie kamienia dekoracyjnego to bez wątpienia zadanie dla profesjonalistów. Wymaga bowiem doświadczenia i wiedzy oraz odpowiedniego sprzętu, którym dysponuje usługodawca. W KAM-STYL realizujemy najśmielsze projekty naszych klientów, o czym można się przekonać, przeglądając nasze przykładowe realizacje. Pierwszym krokiem prac jest odpowiednie przygotowanie powierzchni. Mowa tu o jej impregnacji specjalnym preparatem. Wcześniej jednak dokładnie oczyszczamy ściany ze wszelkich zabrudzeń.

Układanie kamienia dekoracyjnego – Dolny Śląsk

Nie mając doświadczenia w układaniu kamienia dekoracyjnego, lepiej powierzyć te prace fachowcom. Zaoszczędzi to Twój cenny czas, ale również materiał w przypadku popełnienia jakiegoś błędu. Niemniej najlepiej mieć odpowiednią wiedzę i doświadczenie, wykonując układanie kamienia elewacyjnego. Prace koniecznie muszą zostać zrealizowane w sprzyjających warunkach atmosferycznych. Mowa tu przede wszystkim o odpowiedniej temperaturze, która powinna mieścić się przedziale od +5 do +25 stopni Celsjusza.

Usługi KAM-STYL można zamówić również na terenie Cieszyna i jego okolic. Wbrew pozorom układanie kamienia na ścianie nie należy do najdroższych usług. Wybierając profesjonalną firmę, masz pewność, że projekt zostanie dobrze wykonany, a efekt będzie zadowalający. Już teraz sprawdź usługi KAM-STYL! Jeśli masz pytania, zachęcamy do kontaktu!